Planowane mioty

szczenięta » Planowane mioty

Miot M
W drugiej połowie lutego oczekujemy szczeniąt.

Ogromnie się cieszymy, że badanie USG potwierdziło ciąże naszej cudownej suczki "Celyn" Lordsett California Dream. Tatą tego miotu zostanie nasz ukochany "Texas" Lordsett Truly Madly Deeply. Rodzice szczeniąt to springery o wybitnych i nietuzinkowych osiągnięciach wystawowych. Wspaniałym atutem "Celyn" i "Texasa" jest zrównoważony i opanowany temperament, który sobie bardzo cenimy.
Z wielką niecierpliwością i nadzieją oczekujemy tego miotu.
Dziękujemy Magdzie Krakowskiej- Doliasz (współwłaścicielce "Celyn") za wspaniałą współpracę i możliwość realizacji planów hodowlanych.
Maluszki z tego miotu będą mogły zamieszkać w nowych domach w okolicach Świąt Wielkanocnych.
Lista osób oczekujących  jest otwarta.


 

Rodzice wszystkich naszych szczeniąt mają przebadane biodra oraz oczy, a także mają testy genetyczne w kierunku PRA Cord1, Fucosidosis
Nasza hodowla jest małą ale profesjonalną hodowlą, dbającą o o rozwój i komfort szczeniąt na najwyższym poziomie. Szczenięta powołane są na świat w oparciu o wiedzę i pasję, od pierwszych dni otoczone miłością i troskliwością. Nasze doświadczenie hodowlane to ponad 15 lat hodowli i pracy związanej z kynologią. W hodowli kojarzymy psy tylko najwyższej klasy, posiadające komplet badań.
Jeśli macie Państwo wysokie wymagania wobec przyszłego członka rodziny oraz hodowli, z której ma on pochodzić to serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zapraszamy do zakładkek poświeconych rasie oraz informacji związanych z posiadaniem szczenięcia.

 

 

 

Facebook