Aktualne Mioty

szczenięta » Aktualne Mioty

Miot "X"

USG potwierdziło,że Khaleesi jest w ciąży, mamy nadzieję powitać springerowe maluchy na początku grudnia 2022.
Tatą szczeniąt zostanie młody, angielski gentleman mieszkający w Danii - "Milo" Trimere Time Traveler. "Milo" pochodzi ze znanej, angielskiej hodowli Trimere, ma wspaniały temperament, urodę potwierodzoną przez wielu sędziów i typ rasy, który w naszej ocenie bardzo pasuje do Khaleesi. Mamą szczeniąt pierwszy raz zostanie Khaleesi, która ma nietuzinkową opsobowość oraz wybitną urodę.
Rodowód szczenią to już 5 pokolenie Lordsetowych dzieci połączone ze znakomitymi angielskimi liniami. Z ogromną nadzieją i ciekawością czekamy na malauszki "X" .


Lista osób oczekujących jest już zamknięta. Zapraszamy do zakładki planowane mioty.Rodzice wszystkich naszych szczeniąt mają przebadane biodra oraz oczy, a także mają testy genetyczne w kierunku PRA Cord1, Fucosidosis

Nasza hodowla jest małą ale profesjonalną hodowlą, dbającą  o rozwój i komfort szczeniąt na najwyższym poziomie. Szczenięta powołane są na świat w oparciu o wiedzę i pasję, od pierwszych dni otoczone miłością i troskliwością. Nasze doświadczenie hodowlane to ponad 17 lat hodowli i pracy związanej z kynologią. W hodowli kojarzymy psy tylko najwyższej klasy, posiadające komplet badań.
Jeśli macie Państwo wysokie wymagania wobec przyszłego członka rodziny oraz hodowli, z której ma on pochodzić to serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zapraszamy do zakładkek poświeconych rasie oraz informacji związanych z posiadaniem szczenięcia.

Facebook