Aktualne szczenięta
29. Grudzień 2010

Miot "E"

Oczekujemy narodzin springerowych maluszków !
W połowie kwietnia oczekujemy narodzin szczeniąt z bardzo interesującego skojarzenia.
Mamą tego miotu będzie nasza piękna "Seta" Lordsett Show And Shine, a tatą zostanie świeżo upieczony Międzynarodowy Champion Piękności "Texas" Lordsett Truly Madly Deeply. Rodzice szczeniąt to psy o wybitnych osiągnięciach wystawowych, ale także wspaniałe psy rodzinne, towarzysze naszej codzienności. Seta i Texas to psy o pozytywnym, ciepłym i zrównoważonym temperamenie. Te wspaniałe cechy z powodzeniem przekazują swoim dzieciom.
Zarówno tata jak i mama posiadają komplet aktualnych badań według standardów europejskich.

LISTA OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA MALUSZKA Z MIOTU "E" JEST JESZCZE OTWARTA!
 
 
 
 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie
oraz zapraszamy do zakładki Poznaj Bliżej Springera.Zakup szczenięcia to mądry i świadomy wybór hodowli. Zakup malucha to obdarzenie się wzajemnym zaufaniem.
ZAWSZE służymy radą, cenną informacją, pomocą, oraz wieloletnim doświadczeniem osobom, które nam zaufały i wybrały naszą hodowlę.
Nie mamy więcej niż ok 2-3 mioty rocznie dlatego listy osób oczekujących na malucha często są już zajęte w momencie urodzenia szczeniąt.
Starannie dobieramy nowych opiekunów dla naszych szczeniąt i zawsze zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakupu malucha jeśli przyszły opiekun budzi nasze wątpliwości.

Szczenięta z naszej hodowli cechuje nie tylko doskonałe zdrowie, piękny wygląd, ale również wspaniały springerowy charakter - wesoły, odważny, przyjaźnie nastawiony do świata, ludzi i zwierząt. Maluchy wychowują się w naszym domu, otoczone miłością i troskliwością. Dokładamy wszelkich starań, aby szczenięta opuszczające nasz dom były dobrze zsocjalizowane w czym dzielnie nam pomagają nasz syn Filip i nasze dwa koty :)

Maluszek opuszczający naszą hodowlę otrzymuje : metrykę, książeczkę zdrowia, kopię przeglądu miotu, umowę kupna - sprzedaży, szczenięcą wyprawkę oraz "instrukcję obsługi", która zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące żywienia, pielęgnacji, wychowania, wystaw.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie
oraz zapraszamy do zakładki Poznaj Bliżej Springera.