Aktualne szczenięta
29. Grudzień 2010

 Miot "F"

Lista osób oczekujących na piegowatego przyjaciela z mioty "F" jest otwarta !

W pierwszych dniach czerwca oczekujemy narodzin szczeniąt po doskonałych rodzicach.
Piegowate maluchy będą mogły zamieszkań w nowym domu z początkiem sierpnia.
Ten dogodny termin odbioru pozwoli Panstwu spędzić z maluszkiem drugi miesiąc wakacji oraz w sprzyjających warunkach dokonczyć naukę czystości.
Mamą tego miotu zostanie "Tequila", która jest doskonałym, zrównoważonym psem rodzinnym o nietuzinkowej urodzie.
Dumnym tatą zostanie "Dylan", piękny i dostojny springerowy chłopak, który przyjechał do nas z wybitnej, dunskiej hodowli Siegers.
Zarówno Dylan jak i Tequila posiadają komplet aktualnych badań według standardów europejskich.Mamy nadzieję ,że maluszki z tego miotu odziedziczą po rodzicach, doskonały eksterier, charakter, zdrowie oraz całe mnóstwo piegów :)************************************************************************************

Miot "E"

20.04.2018 Seta i Texas zostali rodzicami 8 pięknych szczeniąt, w tym pięciu suczek i 3 piesków !
Jeszcze jeden wspaniały chłopiec jest dostępny !


Springerowe pieguski będą mogły zamieszkać w nowych domach w połowie czerwca.
Mamą tego miotu została nasza piękna "Seta" Lordsett Show And Shine, a tatą świeżo upieczony Międzynarodowy Champion Piękności "Texas" Lordsett Truly Madly Deeply. Rodzice szczeniąt to psy o wybitnych osiągnięciach wystawowych, ale także wspaniałe psy rodzinne, towarzysze naszej codzienności. Seta i Texas to psy o pozytywnym, ciepłym i zrównoważonym temperamenie. Te wspaniałe cechy z powodzeniem przekazują swoim dzieciom.
Zarówno tata jak i mama posiadają komplet aktualnych badań według standardów europejskich.
 

 
 
 
 
 
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie
oraz zapraszamy do zakładki Poznaj Bliżej Springera.Zakup szczenięcia to mądry i świadomy wybór hodowli. Zakup malucha to obdarzenie się wzajemnym zaufaniem.
ZAWSZE służymy radą, cenną informacją, pomocą, oraz wieloletnim doświadczeniem osobom, które nam zaufały i wybrały naszą hodowlę.
Nie mamy więcej niż ok 2-3 mioty rocznie dlatego listy osób oczekujących na malucha często są już zajęte w momencie urodzenia szczeniąt.
Starannie dobieramy nowych opiekunów dla naszych szczeniąt i zawsze zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakupu malucha jeśli przyszły opiekun budzi nasze wątpliwości.

Szczenięta z naszej hodowli cechuje nie tylko doskonałe zdrowie, piękny wygląd, ale również wspaniały springerowy charakter - wesoły, odważny, przyjaźnie nastawiony do świata, ludzi i zwierząt. Maluchy wychowują się w naszym domu, otoczone miłością i troskliwością. Dokładamy wszelkich starań, aby szczenięta opuszczające nasz dom były dobrze zsocjalizowane w czym dzielnie nam pomagają nasz syn Filip i nasze dwa koty :)

Maluszek opuszczający naszą hodowlę otrzymuje : metrykę, książeczkę zdrowia, kopię przeglądu miotu, umowę kupna - sprzedaży, szczenięcą wyprawkę oraz "instrukcję obsługi", która zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące żywienia, pielęgnacji, wychowania, wystaw.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie
oraz zapraszamy do zakładki Poznaj Bliżej Springera.