Barf okiem Kasi, właścicielki Lary

o rasie » Dieta BARF w praktyce » Barf okiem Kasi, właścicielki Lary

Witam, jestem  właścicielka suni z miotu F – Lordsett Fatamorgana – Lara 19 mięsiecy.

Moje doświadczenia z Barfem .

Dzięki hodowczyni Pani Katarzynie Książek zostałam zachęcona do żywienia dietą Barf , przede wszystkim zostałam nauczona jaki mam dobierać gatunek mięsa z jaką skala procentowa łaczyć, jaką mam podawać gramaturę posiłków. Dodatkowo jakie używać suplementy diety aby była wszechstronnie urozmaicona.

Na dzień dzisiejszy zamawiamy mięso hurtowo w Barfiakach. Naszym najbardziej ulubionym i wygodnym rozwiązaniem w tej bogatej ofercie są tzw mixy – sa to gotowe zamrożone mixy rożnych mięs w batonach od 0,45 -0,55 kg , ok. 250 kg , 0,9 -1 kg . Zamawiamy również suszone mieso jako forma dodatkowych przysmaków ( np. wołowina z szarpaka suszona ). Zamówienia realizowane przez barfiaki są na najwyższym poziomie, terminowe i mięso jest zapakowane w specjalne pojemniki gdzie zachowuje świeżość i jakosć.

Jesteśmy na tej diecie od sierpnia 2019 i jest ogromna rożnica w jakości siersci która jest dla mnie szczególnie ważna,w przyroscie masy miesniowej. Dodatkowo sunia nie ma żadnego uczulenia i wyniki badan krwi i moczu sa zadawalające.

Jest to bardzo wygodna i zdrowa forma podawania posiłku.

Facebook